Україна моя вишивана

За допомогою голки та нитки, хрестик за хрестиком, об’єднуються серця українців. Величезна вишивана карта України, а це полотно 3х1.5 м., мандрує країною, місцеві волонтери координують із громадами та організовують акцію у своєму населеному пункті. Всеукраїнська мистецька акція «Україна моя вишивана» була започаткована народними майстринями з Тернопільщини Тетяною Дяківнич та Іриною Харатін. Акція, що стартувала 22 червня на Тернопільщині, вже відбулася у Львівській, Волинській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській , Рівненській, Житомирській та Вінницькій  областях. Кожна область вишиває певним кольором свою територію.

Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім.В.Маяковського спільно зі учнями Одеського професійного ліцею технологій та дизайну долучилася до акції та вишили частинку рідної Одещини.

Дівчата – вишивальниці груп КВ 16-52 і КВ 17-62 разом з майстром виробничого навчання Казанчук Людмилою Андріївною доклали до вишиванки усю свою майстерність та теплоту душі, а учні – фотографи групи Ф 17-60 організували фотозйомку цієї акції.

Під час проведення акції наші відвідувачі мали змогу дізнатися про українську народну вишивку від етнолога, археолога, доктора історичних наук, професора, декана історичного факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, голови правління Одеської обласної спілки краєзнавців, члена Правління Національної спілки краєзнавців України В’ячеслава Григоровича Кушніра.