Міксат К. Парасолька Святого Петра

Міксат, К. Парасолька Святого Петра
Міксат, К. Парасолька Святого Петра [Текст] : роман / К. Міксат; пер. з угор. С. Панька. – К. : Знання, 2018. – 223 с. – (Голоси Європи : Угорщина).

Є книжки, що діють, як ліки-антидепресанти. До таких належить і роман угорського класика Кальмана Міксата «Парасолька святого Петра».
Кальман Міксат (1847—1910) — один з найвідоміших угорських письменників XIX-XX століть, прозаїк, автор романів, а також безлічі оповідань і есе.
У сатиричному романі головною інтригою є пошук зниклого спадку, який сховав у ручці своєї парасольки від жадібних родичів старий Пал Грегорич. Розшукуючи скарб, молодий адвокат Дюрі Вібра, позашлюбний його син, знаходить щось цілком інше, найцінніший скарб — милу Веронку, потрапляючи при цьому в чудернацькі й веселі пригоди. Карколомний сюжет, іскрометний гумор та невимушена мова оповіді не дадуть вам, наші дорогі читачі, відірватися від книжки до останнього рядка. Недаремно роман — один з найпопулярніших творів Кальмана Міксата. І недаремно роман «Парасолька святого Петра» був екранізований.

#ДорокуЄвропивУкраїні #ГолосиЄвропи