Що читають відомі та успішні люди Одеси

 

Що читають відомі та успішні люди Одеси

Безумовно, читання книг – корисне заняття. А для багатьох це ще й улюблене хобі. Скоротати вечір в компанії гарної книги люблять не тільки прості смертні, а й відомі всьому місту особистості! Виявляється, в перервах між нарадами, відрядженнями, зйомками, репетиціями, успішні люди знаходять час і на читання. Причому назви їх улюблених книг приємно дивують. 

Що ж читають відомі люди Одеси?

Тут Ми пропонуємо тобі послухати та оцінити літературний смак популярних акторів, режисерів, підприємців, журналістів і просто відомих особистостей Одеси.

У нашій добірці ви напевно знайдете кілька книг, які хотіли б прочитати.

Наталія Ткачук в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси» Деніс Фалюта в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Юлія Городецька у бібліотечному проекті "Що читають відомі та успішні люди Одеси". Наталя Мажарова у бібліотечному проекті “Що читають відомі та успішні люди Одеси”.
Ірина Бірюкова у бібліотечному проекті “Що читають відомі та успішні люди Одеси”. Тетяна Саковська в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Світлана Бондар у бібліотечному проекті "Що читають відомі та успішні люди Одеси". Сергій Горищак в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Ігор Беляков в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси» Анатолій Головань в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Батвинов Олексій Олександр Бабич в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Ірина Гусак Олена Годіс Український дизайнер одягу
Іван Мічковський Наталія Михайленко - керівник КУ "Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвіллі дітей та молоді"
Ярослава Резникова заступник директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації - начальник управління культури, національностей та релігій

Андрій Бесєда Ян Юфіт - поет, письменник, журналист, актор, продюсер, драматург.
Наші співробітники про бібліотечний проєкт «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Про бібліотечний проект "Що читають відомі та успішні люди Одеси?" на UA: ОДЕСА