Що читають відомі та успішні люди Одеси

 

Що читають відомі та успішні люди Одеси

Безумовно, читання книг – корисне заняття. А для багатьох це ще й улюблене хобі. Скоротати вечір в компанії гарної книги люблять не тільки прості смертні, а й відомі всьому місту особистості! Виявляється, в перервах між нарадами, відрядженнями, зйомками, репетиціями, успішні люди знаходять час і на читання. Причому назви їх улюблених книг приємно дивують. 

Що ж читають відомі люди Одеси?

Тут Ми пропонуємо тобі послухати та оцінити літературний смак популярних акторів, режисерів, підприємців, журналістів і просто відомих особистостей Одеси.

У нашій добірці ви напевно знайдете кілька книг, які хотіли б прочитати.

Наталія Ткачук в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси» Деніс Фалюта в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Юлія Городецька у бібліотечному проекті "Що читають відомі та успішні люди Одеси". Наталя Мажарова у бібліотечному проекті “Що читають відомі та успішні люди Одеси”.
Ірина Бірюкова у бібліотечному проекті “Що читають відомі та успішні люди Одеси”. Тетяна Саковська в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Світлана Бондар у бібліотечному проекті "Що читають відомі та успішні люди Одеси". Сергій Горищак в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Ігор Беляков в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»

Анатолій Головань в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси» Олександр Бабич в проекті «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Наші співробітники про бібліотечний проєкт «Що читають відомі та успішні люди Одеси»
Про бібліотечний проект "Що читають відомі та успішні люди Одеси?" на UA: ОДЕСА