Про бібліотеку

Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В. В. Маяковського заснована 15 липня 1976 року.
Користувачі бібліотеки – здебільшого це молоді люди у віці від 15 до 30 років, зокрема старшокласники середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів, а також фахівці, що працюють з підлітками, юнацтвом, молоддю. Щорічно читачами бібліотеки є більше 11 тисяч осіб.

Сьогодні ми:

сучасний інформаційний та культурно-просвітницький центр з питань бібліотечно-бібліографічного обслуговування молоді;
центр патріотичного, духовно-морального та екологічного виховання підлітків та молоді;
центр дозвілля та молодіжного спілкування;
обласний науково-методичний центр по роботі з молоддю.

Установа в своєму розпорядженні має універсальний бібліотечний фонд розрахований головним чином на молодь. Фонд складає понад 117,5тис. документів (за станом на 01.01.2020 року). Основною частиною фонду є друковані матеріали, а також аудіовізуальні і електронні видання. Фонди поповнюються найактуальнішими періодичними виданнями, художньою, науково-популярною та навчальною літературою. Фахівцями бібліотеки видаються інформаційні, бібліографічні та методичні матеріали.

Бібліотека надає доступ до сучасних джерел інформації через некнижні носії інформації, електронні бази даних (повнотекстові, фактографічні, а інш.), забезпечує безкоштовний доступ в Інтернет в тому числі і по Wi-Fi.
Ми допомогаємо у вирішенні питань професійного самовизначення і вибору навчального закладу.
Для наших читачів проводяться конкурси, вікторини, виставки, зустрічі з письменниками і творчими особистостями нашого міста та області. Талановита молодь може представляти свої творчі доробки на виставкових стендах бібліотеки та сторінках електронного літературно-мистецького альманаху «Креатив».

“Маяковка” – це відкрита територія для творчості, спілкування, відпочинку.

Пропонуйте нам своє бачення сучасної бібліотеки, співпрацюйте з нами і ми отримаємо обоюдну користь та задоволення від досягнутих результатів!