Корисні поради

 

Інформація про те, як підготуватися до іспитів, як вести себе на іспитах, секрети успішного навчання і т.д.

https://www.education.ua/ua/articles/460/– Як швидко підготуватися до іспиту

https://www.education.ua/ua/articles/667/ – Як підготуватися до здачі єдиного вступного іспиту з англійської мови

http://www.osvita.org.ua/abitur/articles/ – Освітній портал. Скористайтеся  порадами, викладеними у статях («Готуємося до ЗНО: Історія України»; «Вивчаємо англійську: Лексика»; «7 звичок успішних людей»;

http://www.osvita.com.ua/ua/articles/advice/ – Освіта в Україні. Поради абітурієнтам («Як обрати вищий навчальний заклад»; «Як швидко підготуватися до іспиту», «Приватні навчальні заклади: питання довіри» та ін.)

http://www.parta.com.ua/ukr/articles/entrant/ – Тут ви знайдете огляди вузів країни, рекомендації психологів та викладачів щодо вступу до вузів України.

http://zhzh.info/publ/4-1-0-3647 –  Поради абітурієнтам і батькам

http://klasnaocinka.com.ua/ru/article/poradi-psikhologa-abiturientam-ta-yikh-batkam–.html  – Поради психолога абітурієнтам і батькам

http://www.jobs.ua/ukr/education_articles/8/64/- Підготовка до іспиту: поради психолога

http://portal.lviv.ua/article/2013/05/29/174830.html – Громадянська мережа ОПОРА пропонує абітурієнтам заздалегідь ознайомитися з простими етапами, які їм доведеться пройти, щойно вони потраплять на пункт тестування. Корисні поради щодо документів, які потрібно мати з собою, інформацію про те, як потрапити до аудиторій та що робити після здачі тестового зошита.