Страуд, Дж. Сходи, що кричать

Страуд, Дж. Сходи, що кричать

Страуд, Дж. Сходи, що кричать [Текст]: фантаст. роман / Дж. Страуд; пер. з англ. В. Панченка. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. – 408 с. – (Агенція “Локвуд & Ко” Кн.1).

Дорогі наші читачі, особливо ті, хто є шанувальниками міського фентезі! Для вас українське видання роману «Агенція «Локвуд і Ко»: Сходи, що кричать» , першої книжки зі знаменитої серії. Ви ж пам’ятаєте ті безсонні ночі з серією «Бартімеус» Д. Страуда?! Ось і тепер вас чекає напружене пригодницьке чтиво з оберемком таємниць. Усі події книжки «Сходи, що кричать» знову ж таки відбуваються у Лондоні, але знову ж таки Лондоні особливому…
Різноманітні примари, привиди та духи з’явилися по всьому місту, і ведуть вони себе не зовсім приязно, завдають великої шкоди. Боротися з ними не так легко, адже бачити привидів здатні лише обдаровані діти та підлітки. Саме такою і є чотирнадцятирічна Люсі, яка разом із харизматичним Ентоні Локвудом, а також книголюбом Джорджем Кабінсом рятує місто від некликаних потойбічних Гостей. Захоплива та атмосферна книжка уже з перших сторінок захопить вас і не відпустить, доки не буде прочитана остання сторінка. А втім, навіть після прочитання, навряд чи ви зупинитесь, доки не візьмете до рук наступну книжку з серії.