Професії майбутнього

Професії майбутнього

Українцям назвали професії майбутнього [Електронний ресурс]. – Електрон. дані . – Режим доступа : https://fbc.ua/uk/news/suspilstvo/ukrayintsyam-nazvali-profesiyi-majbutnogo/ . – Назва с титула екрана . – Мова укр.
З кожним роком гуманітарні спеціальності будуть ставати все менш актуальними в Україні, оскільки вже зараз весь світ рухається у сторону автоматизації. Іншими словами, на перший план вийдуть технічно-інженерні спеціальності, як повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України.
Зокрема, в проекті Стратегії розвитку вищої освіти в Україні вказується, що в майбутньому країна буде більше орієнтуватися саме на технічні спеціальності.
Серед переліку “професій майбутнього” значаться – архітектор територій, диспетчер безпілотників, космогеолог, фахівець з робототехніки, інженер-проектувальник різного профілю, фахівець з 3D-друку, розробник, проектувальник “розумної середовища”, “розумних будинків”, розробник блокчейн-технологій, AR / VR-розробник, фахівець по цифровому контенту, цифровий лінгвіст, програміст, аналітик даних, аналітик, фахівець з кібербезпеки,
Також чимало уваги буде надано більш сучасному розвитку медицини. Зокрема, буде заохочуватися розвиток спеціальностей з біогенетики, біоінженерії, біоінформатики та біофармакології.