Одеса – Херсон: зустріч на професійній хвилі.

28 жовтня відбулась віртуальна зустріч фахівців Одеської та Херсонської ОЮБ на платформі Zoom. Наші херсонські колеги подарували багатий багаж креативного досвіду роботи з молоддю та юнацтвом. А ми, в свою чергу, хочемо поділитися ним з бібліотекарами Одещини. Попереду планування, так що ловіть бібліотечний стрім інноваційних ідей.
Перш за все, знайомтесь з сайтом Лавреньовки:

Перш за все, знайомтесь з сайтом Лавреньовки: https://unalib.ks.ua/

Особливо з розділом «Фахівцям»:  https://unalib.ks.ua/professionals.htm

Ще більш насичено робота бібліотеки відображається у блогах: https://metobuks.blogspot.com/
Мистецький та творчий напрям роботи розкриває:
http://misto-muz.blogspot.com/
Все, що стосується популяризації та просування книги і читання знайдете у блозі: http://blogovo-wolf.blogspot.com/
Цікаве краєзнавство, краєзнавчий відеолекторій, екскурсії містом та його мистецький простір — все це зібрано у блозі: https://unalib.ks.ua/local-historian.htm
Відео презентації роботи ХОБЮ також зібрано на каналі YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCFHJTHrwxajiKRdGozEaz8A.

  Це й успішна робота молодіжної кав’ярні «ЛітTERRA», екскурсійного бюро «На семи балках», масштабні заходи: арт-простір openair присвячений ювілею Давида Бурлюка, свято-фестиваль «Велика Корабельна родина» до Дня міста, Лавреньовка на Dream ГогольFest, вечір німого кіно «Дивовижна історія кінемотографа» у затишному херсонському кафе, в якому проходять і інші заходи бібліотеки.
Фішкою бібліотеки є й літня студія для малечі «KIDSTIM», й Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай».

Особливими подіями в Лавреньовки стали IX Фестиваль молодіжного читання «Відкрий свою книгу», який проходив у 2020 році в онлайн форматі: https://metobuks.blogspot.com/2020/10/blog-post.html та проєкт 2019 року «Літературний тур Херсонщиною «Бібліомандри»»: https://unalib.ks.ua/tur-herson.htm .
Фахівці ОЮБ ім. В. В. Маяковського також представили найкращий досвід роботи, з яким можливо ознайомитись на нашому сайті: https://mayakovka.od.ua/ та на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCJie1iu3zUsVFFZCxcbDbUQ
Сподіваємось, що досвід нашої бібліотеки і колег з Херсону стане в нагоді для бібліотекарів Одещини в їх плідній роботі.