Онлайн відрядження: фахове консультування бібліотек ЦБС та ОТГ області.

Друзі, безумовно, карантин вніс свої корективи і в нашу бібліотечну діяльність. Замість традиційних відряджень до районних бібліотек з метою надання методичної допомоги, ми перейшли на віртуальне спілкування. Під час зустріч ми ділилися досвідом роботи, давали поради щодо обслуговування користувачів під час карантинних обмежень та обговорювали плани на майбутнє!
Так, 6 жовтня, у нас відбулося приємне та корисне онлайн – спілкування з колегами Татарбунарської районної бібліотеки. Т.М.Петелько, завідувачка науково-методичним відділом ОЮБ, надала рекомендації щодо стратегії роботи в сучасних умовах. Нагадала про участь бібліотек у регіональній акції цього року Обласному мовному марафоні «Українська мова у сузір’ї мов Одещини» (https://mayakovka.od.ua/?page_id=8243 )
та інших заходах.
З досвіду роботи у духовно-естетичному напрямку виховання юнацтва та співпраці з зацікавленими організаціями консультувала Світлана Анатоліївна Ярмош, провідний бібліотекар відділу мистецтва.

8 жовтня відбулась зустріч з працівниками Березівської ЦБС та КЗ “Міська публічна бібліотека” Березівської ОТГ. Говорили про дистанційні форми роботи, участь у проектах, про підвищення професійного рівня онлайн тощо. Основною темою зустрічі була робота з фондами: поповнення, облік, вилучення. Консультацію надала Рабченюк Любов Юхимівна. Була можливість спілкуватися в режимі “питання-відповідь”. Всі отримали корисну інформацію і задоволення від онлайн спілкування.

Дякуємо нашим колегам. Запрошуємо і інших до співпраці. Сподіваємося, що все задумане втілимо в роботу!