“Презентуємо себе. Створення привабливого образу бібліотеки в реальному та віртуальному просторі”. (майстер-клас)

МАЙСТЕР-КЛАС

ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ОБЛАСТІ

2 листопада 2012 року в ОЮБ ім. В. В. Маяковського пройшов майстер-клас за темою “Презентуємо себе. Створення привабливого образу бібліотеки в реальному та віртуальному просторі”.
У заході взяли участь 26 бібліотекарів із 19 ЦБС області.

Знайомство з темою розпочалось з докладної консультації-огляду та слайд-презентації “Привабливий образ бібліотеки: шляхи створення”. Також йшла мова про віртуальні візитки бібліотеки: сайти, блоги, соціальні мережі.

Дуже корисними стали поради бібліотечним початківцям по створенню блога своєї книгозбірні та буктрейлеру, як засоба просування книги.
Зацікавили слухачів виступи колег з досвідом роботи по використанню Інтернет-технологій та масових піаракцій для реклами бібліотеки та читання.
Арцизька, Татарбунарська районні та Котовська міська бібліотеки розповіли про родзинки своїх блогів та сайтів. Ізмаїльська юнацька бібліотека поділилась своїми знахідками по залученню молоді та юнацтва до бібліотеки. Одна з них: промоушен-ролик, у якому в завзятій формі старшокласники та студенти запрошують своїх друзів до бібліотеки. Іллічівські бібліотекарі вже традиційно знайомлять з бібліотечними інноваціями під час міських свят – Дня міста, Свята квітів та ін. Їхні бібліотечні майданчики користуються популярністю серед малечі, підлітків, молоді та дорослих мешканців міста.
Завершився майстер-клас нагородженням переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу світлин “В об’єктиві я і книга”.