Форум молодих бібліотекарів 2012

Форум молодих бібліотекарів Луганщини

«Книга. Молодь. Інтелект»

17-20 вересня 2012 року пройшов V Форум молодих бібліотекарів Луганщини «Книга. Молодь. Інтелект».Одеську обласну бібліотеку для юнацтва ім. В.В. Маяковського представляла завідувачка читальним залом Алла Глусь.

Робота  Форуму була насичена цікавими заходами з підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців. В його рамках відбулися професійні зустрічі з керівниками та провідними спеціалістами  юнацьких бібліотек України, Росії та Польщі, відкрите засідання Регіональної міжвідомчої ради молодих  бібліотекарів «Фахівець майбутнього», презентація діяльності переможців обласного конкурсу публічних бібліотек Луганської області «Бібліотечний бренд» та  церемонія  їх нагородження, скайп-конференції з Вологодською обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Ф.Тендрякова, полігон творчих ідей бібліотекарів, творча зустріч та автограф-сесія з народним артистом України Михайлом Голубовичем та письменницею Світланою Талан. З нагоди відзначення 70-річчя створення Краснодонської підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» в рамках Форуму відбувся виїзний професійний тур в Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей «Молода гвардія».

Хочеться щиро подякувати колективу Луганської обласної бібліотеки для юнацтва за чудовий захід, який, впевнена, підвищив ініціативність та професіоналізм молодих фахівців бібліотечної справи.