Хотіла б я піснею стати

25 лютого 2021 року виповниться 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
Враховуючи це, Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про відзначення 150-річчя з дня народження української письменниці та громадського діяча Лесі Українки» (від 8 лютого 2018 року № 2286-VIII).
До плану заходів з відзначення на державному рівні цієї дати бібліотечні заклади можуть включити: тематичні виставки, лекції, вечори, мистецькі конкурси, святкові концерти, семінари, перегляди вистав та кінофільмів за творами письменниці тощо.

У зв’язку з подовженням в Україні карантинних заходів, офлайн діяльність бібліотек обмежена, тому Одеська обласна бібліотека для юнацтва пропонує бібліотекам області взяти участь в обласному віртуальному поетичному флешмобі «Хотіла б я піснею стати», присвяченому життю та творчості Лесі Українки. До читання поезій можна долучити державних діячів, політиків, письменників, митців, бізнесменів, громадських діячів і, обов’язково, читачів бібліотеки.

Відеозаписи розміщуйте у соціальній мережі Фейсбук за хештегами: