Бакман Ф. Чоловік на ім’я Уве

Бакман, Ф. Чоловік на ім’я Уве [Текст] : роман / Ф. Бакман; пер з англ. О. Захарченко. – К. : Книголав, 2020. – 416 с. – (Полиця бестселер).
Роман «Чоловік на ім’я Уве» ‒ літературний дебют популярного шведського журналіста, блогера Фредріка Бакмана , книжки якого розходяться мільйонними накладами.
Одного листопадового ранку балакуча молода пара з двома малими доньками переїжджає у сусідній дім та випадково збиває поштову скриньку Уве. З цього починаються події, що змінюють життя одного примхливого старого та всієї місцевої громади.
Уве ‒ буркотун, якого неодноразово випробовувала доля. Людина непохитних принципів, суворих звичок та вибухового характеру. Вийшовши на пенсію, втративши кохану дружину, він змушений наново відшукувати сенс буття. Та чи хоче цього Уве?
У Швеції книжку було екранізовано, фільм за романом Бакмана входить до списку найпопулярніших стрічок країни всіх часів. Роман став бестселером за версією New York Times, отримавши схвальні відгуки як літературних оглядачів, так і читачів. Приємного читання!

#бібліограф_рекомендує