Як не стати овочем

«До 95% усієї інформації, що сприймають твої очі і вуха
щодня, заздалегідь відібрані згідно з чиєюсь волею
і проплачені з чиєїсь кишені…»
(Х. Мураками «Полювання на овець»)

Як зберегти психологічний стан і здоровий глузд і не стати іграшкою в руках маніпуляторів? У цьому, на думку Оксани Мороз, допоможе виключно інформаційний імунітет. Як його виробити, чому в критичної маси українців його немає та як вберегти себе від спотворення інформаційної картини — читайте у її книзі (Мороз О. Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців [Текст] / О. Мороз. – К.: Yakaboo Publishing, 2020. – 304 с.)
О. Мороз майже 20 років пропрацювала в індустрії вірусмейкерів, тому добре розуміється на маніпулюванні громадською думкою. Працювала на президентських і парламентських виборах. Брала участь у виведенні фінансових установ із кризи. Серед її клієнтів були відомі топ-політики та бізнесмени. А тепер, коли вона залишила свою кар’єру вірусмейкера, вона в своїй книзі описала всі нюанси та секрети інформаційних впливів, відкривши завісу того, як намагаються нами маніпулювати.
«Нація овочів» – це посібник, в якому крок за кроком викладений базис про вірусмейкерство, інформаційний імунітет, маніпуляцію громадською думкою, про фейки та ботів в соціальних мережах; описано етапи від зародження до розквіту продукування деструктивної та оманливої інформації, завуальованої брехні, яку для нас загортають у красиву та яскраву обгортку. Але головне, що в цій книзі є також поради та надається певний ряд засобів, як можна протистояти цій створюваній викривленій реальності, або, принаймні, як нівелювати її вплив на наше інформаційне здоров’я.

Як то кажуть, ознайомлений, отже озброєний. Тому, якщо не хочете бути овочем, то обов’язково прочитайте цю книгу.

#бібліограф_рекомендує