Одесса – Харків. Професійний експрес.

Друзі-бібліотекарі, до вашої уваги скарбничка досвіду від Zoom-спілкування з нашими колегами з Харьківської обласної бібліотеки для юнацтва:

http://khoyub.com.ua/masovi/masovi.html(сайт)

https://www.facebook.com/groups/576516605843304 (сторінка у фейсбуці)

Щоб познайомитись з харків’янами дивіться Дайджест креативних практик роботи ХОБЮ .

Це видання підсумувало здобутки останніх років, сповнених складної праці задля важливих трансформацій.

А ось зовсім нова цікавинка — онлайн-проєкт від Харківської бібліотеки для юнацтва «ТЕАТРАЛЬНІ БАЛАЧКИ»!!! У межах проєкту «Театральні балачки» ми будемо зустрічатись з «резидентами» харківських театрів, але не на підмостках і не в сценічних образах. Кожен учасник розкаже свою історію за лаштунками – з театрального або особистого життя та дасть відповіді на доволі таки небанальні запитання. Отже слідкуйте за новими випусками.

Один з недавніх гостей – резидент театру SaXaLin.Ua та центру сучасного мистецтва «Нова сцена». Актор театру, режисер, сценограф – Євген Сафонов:

Наші колеги активно займаються промоцією книг, що надходять у бібліотеку від УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ #Український_інститут_книги  #УІК  #круті_книжки_в_хобю

Наприклад, одне з нових відео “Добірка сучасних підліткових романів”:

Акція року #Харківщина_вітає_Лесю_Українку 
#жінки_та_їхні_драми  #МояЛесяУкраїнка

Харківська обласна бібліотека для юнацтва презентує відео-образи жінок за мотивами творів Лесі Українки.
Завершальний образ – Леся Українка!:

Чудовий перфоманс “Леся today” від плейбек-театру «Дороги». Відео з перфомансу:

До речі, плейбек-театр часто бере участь у бібліотечних заходах. Цікава форма, коли виступаючого позаду на сцені супроводжує театральне дійство.
У лютому Харківська обласна бібліотека для юнацтва стала частиною цікавого соціального АРТ-ЕКОПРОЄКТУ. В межах якого в партнерстві з Харківським планетарієм було відкрито творчу виставку «Зелені легені».

В свою чергу Одеська юнацька презентувала свої соціокультурні проєкти та акції.
Наприклад, проєкти в підтримку читання: «Що читають відомі та успішні люди Одеси»: «Читай з нами. Читай більше нас» (Відео-огляди сучасної літератури):


та інші, які ви знайдете на нашому сайті за посиланням: https://mayakovka.od.ua/?page_id=129.

Сподіваємось, що бібліотекарі Одеської області, в своїй більшості, співпрацюють з нами й користуються в роботі розділами сайта «Маяковки» та сторінками в соцмережах.