«Творчість без карантинних обмежень»

23 квітня у Всесвітній день книги та авторського права, напередодні Міжнародного дня інтелектуальної власності відбувся
вебінар: «Творчість без карантинних обмежень». Відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Укрпатенту долучили до заходу бібліотечних працівників.

Захід пройшов у форматі онлайн-дискусії, в якій брали участь (https://ukrpatent.org/uk/news/main/webinar-creative-23042021) Лариса Маленко – заступник директора з бібліотечної роботи Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Маяковського, Тетяна Серебреннікова – завідувачка бібліотеки для дітей ім. В.А. Симоненка ЦБС Голосіївського району м. Києва, Ольга Нагорнюк – зав. відділом соціокультурної діяльності Одеської обласної бібліотеки ім. Грушевського. Впродовж зустрічі обговорили питання залучення дітей та молоді до читання, роботи бібліотечних закладів в період пандемії COVID-19. Акцентували увагу на онлайн формах роботи бібліотек.
Пані Лариса Маленко яскраво презентувала різноманітні онлайн заходи, які проводе ОЮБ, а пані Ольга Нагорнюк безпосередньо під час ефіру провела слухачам вебінару он-лайн екскурсію бібліотекою. Пані Тетяна Серебреннікова, розкрила свої секрети, як виховувати у дітей любов до книг та бібліотек, а також розповіла про народження власної книги, представленої минулого року на Львівському Книжковому Форумі.
Ольга Кулініч – начальниця відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) акцентувала увагу слухачів, що з матеріалами на тему авторського права можна ознайомитися на сайті: http://creative-academy.com.ua/, у розділі «Бібліотека» (http://creative-academy.com.ua/categs_lib.html). Зокрема, там можна знайти
«Курс лекцій з інтелектуальної власності: просто про головне» (частина 1), (лекція 2 Курсу присвячена темі авторського права і суміжним правам) і гайд на тему: «Авторське право в бібліотечній справі».

До дискусії активно долучились працівники ОЮБ, лунали питання та доповнення до теми розмови.