Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування.

Мур Т. Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування / Т. Мур; пер. с англ. Н. Мочалової. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. – 192 с.
Доктор філософії Гарет Мур — автор низки бестселерів для тренування мозку й збірників головоломок для дітей і дорослих. Серед його творів «Енігма: зламай код», «Від точки до точки», «Інтелектуальні ігри для розумних дітей, «Латеральна Логіка», «Екстремальні лабіринти»… Він також створив вебсайт для тренування мозку «Brained Up» і керує вебсайтом з головоломками «PuzzleMix.сom».
Книжка «Прокачай свій мозок! Цікаві вправи для тренування» допоможе влаштувати 40-денний марафон «мозкового штурму». Гарет Мур підготував вправи на всі «групи м’язів». Розробив програму, де розписано, що робити день за днем, щоб навчитися повністю використовувати вроджені здібності.
Книга містить спеціально розроблені різноманітні розвивальні ігри, тому ви можете відразу ж практично застосувати чимало описаних тут способів. І, звісно ж, не обов’язково ці 40 днів, викладених у книжці, проводити без перерви — ви можете скласти власний графік роботи і займатися у вільний час.
Усі відповіді до завдань, де це можливо, уміщено в кінці книжки.
Якщо потрібна ця та інші книжки з саморозвитку та самовдосконаленню, Вам – до нашої бібліотеки!
# Бібліограф_ рекомендує