Ларссон С. Дівчина, що гралася з вогнем

Ларссон С. Дівчина, що гралася з вогнем: скандинав. гостросюжет. роман / C. Ларссон. – Харків: Фоліо, 2012. – 829 c. – (Карта світу).

Книжкова серія «КАРТА СВІТУ», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го , включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця ХХ – початку ХХI століття в українському перекладі.
Серія має на меті (і ми також) познайомити українського читача з сучасними письменниками з різних куточків світу: Франції, Німеччини, США, Естонії, Фінляндії, Швеції, Данії, Словенії, Чехії…

“Дівчина, що гралася з вогнем”— друга книга трилогії Стіґа Ларссона «Міленіум» про детектива-журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер
Лісбет– головна героїня — незалежна, сильна, вона — родзинка всієї трилогії.
В основі цього сюжету — журналістське розслідування про канали постачання до Швеції секс-рабинь зі Східної Європи. Пара розслідувачів готує сенсаційну публікацію в ЗМІ: повинні бути оголошені імена високопоставлених клієнтів. Але в підсумку журналіста та його подругу вбивають. Підозра падає на Саландер, яка примудрилася опинитися в епіцентрі подій. Були знайдені її відбитки на знарядді вбивства. За нею починає полювати вся поліція Швеції, але Лісбет вдається бути не спійманою, і вона починає власне розслідування.

Тут і бійки, і розслідування, і таємниці… Мікс з цього тримає в напрузі до останньої крапки.

#Картасвіту