«Бібліотека в об’єктиві» Регіональна акція-конкурс бібліотечних фотозон 2022


Для візуальної привабливості бібліотек сьогодні використовуються різні дизайнерські прийоми, в тому числі організація фотозон – простору, спеціально створеного для фотографування і селфі на фоні тематичної композиції. Фотозони переживають зараз справжній бум. Сьогодні жодний серйозний захід не проходить без використання фотолокації.
Нова послуга event-локація включає в себе інтеграцію культурних і креативних індустрій, таких як збереження матеріальної культурної спадщини та реклама. Даною послугою можуть скористатися відвідувачі різних вікових категорій. Знімки, зроблені відвідувачами, розлітаються по соціальних мережах, формуючи позитивний імідж і гостя, і самої бібліотеки та читання книг. А якщо додати ще й оперативний фотодрук, то це буде працювати навіть для тих, хто не має акаунтів в соціальних мережах, тому що картки з фотозони гості не викинуть, на відміну від флаерів і візиток.
Фотозони бібліотек роблять постійними, тимчасовими, приуроченими до якоїсь події (традиційні Новорічні та Різдвяні свята, День св. Миколая, Масляна, День Європи, Івана Купала, День бібліотек і т.п). А також мобільними, для виїзних заходів. Тематичний діапазон величезний: «Моя бібліотека», «Люблю читати», «Моя улюблена книга», «Чарівний світ книжок» та ін. Пам’ятаємо, що на першому місці бібліотечної фотозони – завжди її величність книга.

Мета нашої акції-конкурсу показати потенціал і можливості фотозони в роботі бібліотек, зібрати онлайн-колекцію бібліотечних фотозон, обрати кращі, сформулювати рекомендації щодо їх створення та обмінятися досвідом.
Пропонуємо провести віртуальний конкурс соціальних мережі на кращу фотозону: віддати свій голос за певні фото. По завершенні – створимо віртуальний альбом світлин найкращих фотозон.
Чекаємо найкращі світлини під нашим хештегом у фесбуці:   #маяковка_конкурс_фотозона

Фантазуйте, творіть!