Мовний фітнес: ігрові форми роботи з підлітками на допомогу вивчення української мови [Текст] : метод.кейс / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес.облдержадмін., Одес. обл. б-ка для юнацтва, Наук.-метод. від. ; [підгот. Т.М.Петелько ; комп’ют. набір Т.О. Величко ; відп. за вип. О.А.Чоловська]. – Одеса, 2023. – 15 с.
2018 – 2027 – Десятиліття української мови (Указ Президента України №156/2018 від 31.05.2018 р.). У липні 2019 року Уряд України схвалив Стратегію популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова успішна держава». Бібліотеки стали осередками популяризації знань про українську мову та її роль у розвитку української та європейської культур.
У методичному кейсі містяться: посилання на методичні розробки, посібники, відеоуроки, інтернет-ресурси для вивчення української мови, онлайн-ігри, перелік сервісів для створення інтерактивного контенту, зокрема, ігрових форм роботи з юнацтвом та молоддю.
Матеріал може бути корисним як бібліотекарям, так і вчителям, вихователям позашкільних закладів освіти в організації роботи з дітьми та жителями місцевих громад загалом, а також читачам, які вивчають українську мову.
Матеріал підготувала Тетяна Петелько, головний методист НМВ Редагування та комп’ютерна верстка Тетяна Величко Відповідальний за випуск Олена Чоловська
Мовний фітнес ігрові форми роботи з підлітками на допомогу вивчення
ЗАВАНТАЖИТИ (Формат: PDF)