ПРО НАС:

   Студенти Одеського театрально-художнього училища, дуже талановиті і дуже креативні, – за випуском літературно-мистецького альманаху «Креатив», який ілюструє духовні пошуки молоді. Їхні твори позначені печаткою творчої індивідуальності, щирістю поривань та закоханістю у мистецьку справу.

    Адже, у будь-якій справі – від маленького власного бізнесу до величезного творчого проекту – важлива підтримка і наявність однодумців поруч.  Як же важко часом буває знайти таких же божевільних, як і ти, з очима, що спалахують, мов лампочка, від однієї віри в ідею. Їм часто доводиться чути щось на зразок:»Те, що ти робиш, нікому не потрібно», «Навіщо тобі це? Людям байдуже!», «Як би ти не старався, все одно нічого не вийде.»

      Перевірені схеми точно не для творчої натури – бурхливе уявлення підкидує нові ідеї, і в жодному разі не варто відступатися від своєї мрії!  Повірити в себе, стати творцем свого успіху!

  Запрошуються до «Креативу» ті, хто вміє робити життя безкінечно різноманітним: копати глибше, бачити краще, бесідувати з кицькою, проходити крізь стіни, запалювати сонце, будувати піщані замки, вітати  майбутнє… Творчої наснаги креативним!

 

<<Зміст>>