Читати не можна зупинитися…

   У світі книг є величезна маса позитивних і незамінних моментів, але є й «недоліки», один з них — вибір нової книги, це суцільна мука, через яку ми проходимо кожен раз, коли закриваємо тільки що прочитані книги. Дозвольте вирішити за вас цю проблему! Завдяки нам ви отримуєте найкращі книги від визнаних майстрів слова з усього світу. Читаймо!

Гінтон С. Аутсайдери: роман / С. Гінтон; пер. з англ. І. Серебрякова .– К. : Віват, 2018 .-192 с.
Події розгортаються в американському містечку в 1960-ті роки. «Аутсайдери» — свідоцтво про важкі часи в житті чотирнадцятирічного підлітка Понібоя Кертіса. Підлітки із західних і східних кварталів — дві ворожі ватаги — уже давно ведуть війну. Бідні діти вулиць і представники золотої молоді завжди знали лише один спосіб розв’язати проблему — бійка. І от однієї страшної ночі їхнє життя змінилося назавжди… Цей роман належить до світової класики XX століття, він здобув визнання мільйонів читачів, а ще став безперечно культовим для американської літератури. Це справжній взірець роману виховання — про непросте дорослішання, непоборні соціальні конфлікти та проблеми формування особистості.

 

Рижко О. Король Даркнету: повість-детектив / О. Рижко . – К.: ВЦ «Академія», 2018. – 128 с.

… Шістнадцятирічна Стефа і старший за неї на рік Яр потрапляють в історію, яка змушує їх відмовлятися від мрій, забувати про страхи і користуватися забороненими прийомами для того, щоб з’ясувати обставити загадкових подій і попередити небезпечні наслідки.

 


Бачинський А. Ватага Веселих Волоцюг : повість / А. Бачинський . – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018 . – 160 с.

Віт, Влад і їхня подружка Васька вирушають у небезпечну вилазку підземеллями Львова, аби на власні очі побачити підземну річку, але навіть собі не уявляють, до яких карколомних наслідків це призведе. Чи зможуть друзі відшукати містичну угоду з дияволом та допомогти таємничому незнайомцю з підземелля? Про це і не тільки читачі довідаються, прочитавши цю захопливу книжку.

 

Вільямсон Л. Хлопчик, який переплив океан у кріслі: роман / Л. Вільямсон; пер. з англ. О. Оксенич. – К.: Рідна мова, 2018. – 248 с.

Брати Бекет, 11-ти років, і Біллі, 7-ми років, живуть з татом. «Таке іноді буває…» — скажете ви. Та історія, яку розказала про них Лара Вільямсон, тривіальна і захоплива водночас. Письменниця з гумором і любов’ю до героїв описує цю родину, школу, де вчаться хлопчики, їхні щоденні турботи, думки та мрії. А ще з братами часом трапляються геть неймовірні, трохи магічні події, як і з кожним з нас…


Нікуліна А. Зграя : роман / А. Нікуліна. – К. : Віват, 2018 . – 320 с.

П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі. Паркур — це стиль життя, челендж — постійно робити неможливе. Адже, коли ти трейсер, меж не існує: є лише перешкоди. Загадкова незнайомка Таша — новий друг чи ще одне випробування? Чи зможуть вони протистояти небезпеці й подолати власні страхи? Без команди їм буде важко, але разом вони завжди сильніші, разом вони — «Зграя».


Перше побачення : оповідання (прозобукет) . — К. :ВЦ
«Академія», 2018. — 160 с.

 

Цей прозобукет (збірка оповідань) про дівчат і хлопців, які живуть в очікуванні першого побачення, готуються до нього та відчайдушно йдуть йому назустріч. Про відкриття, курйози й драми, які наздоганяють їх.

 


Загг З. Дівчина Онлайн : роман / З. Загг; пер. з англ. Н. Ясіновська . – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018 . – 424 с.

Пенні — шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн. А тоді весь світ наче змовляється проти неї. І Пенні разом з родиною та Елліотом втікає на Різдво до Нью-Йорка, де раптово закохується. Це найромантичніше Різдво у її житті, проте невдовзі дівчина опиняється в епіцентрі мережевого скандалу…

Турюн Л. Лише хмари танцюють з зірками : повість / Л. Турюн; пер. з норв. Н. Іліщук . – Львів : Вид-во Старого Лева, 2018 . – 176 с.
Це щемка і життєствердна історія про дівчинку, яка раптом стала всюди почуватися чужою і почала ділити своє життя на «до» і «після». Марія недавно втратила братика і тепер боїться, що втратить і своїх батьків також — маму, яка через горе не може продовжувати жити, і тата, який намагається з усім впоратися, але цього виявляється недостатньо. Саме тоді в Марії з’являється новий друг Якуб, він показує дівчинці, як танцюють зорі, і допомагає зрозуміти, що варто брати справу в свої руки і робити все, що в твоїх силах.

Хочеться вірити, що ці книги припадуть вам до душі, а деякі ввійдуть у перелік улюблених…