Регіональна акція фото-подорож «Моя мала Батьківщина у світлинах»

Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім.В.В.Маяковського проводить регіональну акцію фото-подорож «Моя мала Батьківщина у світлинах».

Мета акції: патріотичне виховання підлітків та молоді на прикладі вивчення історичної та культурної спадщини своєї малої Батьківщини, заохочення підростаючого покоління до творчих проектів у бібліотеках, що працюють з юнацтвом, та залучення юних фотохудожників до створення віртуального фото-досьє пам’ятних місць Одеського краю.

Пам’ятні місця – це найбільш популярні краєзнавчі об’єкти «малої батьківщини»,що є візитівками вашого міста,району,села.

Художні фото, фото колажі повинні супроводжуватись коментарями (короткими ессе) про історію (можливо, легенду) пам’ятки чи природного об’єкта краєзнавчого значення.

Термін дії акціїз 1-го березня до 1-го жовтня 2019 року.

Фотографії, фото колажі з коментарями треба надсилати на електронну пошту ОЮБ: oubim@ukr.net

Кінцевим результатом нашої з вами співпраці буде створення віртуальної фото-подорожі по значним місцям рідної Одещини на сайті нашої бібліотеки.

 


Бібліотекарі та читачі бібліотек області зібрали фото та відео матеріали щоб надихнути на незабутні подорожі Одещиною. Отже ми запрошуємо Вас у відеоподорож найцікавішими місцями Одещини.


Методичні видання бібліотеки
Бібліолабораторія читання
Соціологічні дослідження 
Конкурси
Бібліоорганайзер
Акції