Андрій Кокотюха “Адвокат із Личаківської” – перша книжка серії “Ретророман”

Андрій Кокотюха "Адвокат із Личаківської" – перша книжка серії “Ретророман”“Адвокат із Личаківської” – перший роман з “ретросерії”, і дія відбувається в колоритному Львові в дореволюційну епоху на початку ХХ століття, а саме у 1908 році.
Львів тут не просто місце дії, а один з героїв книги, і епоха міста на стику культур (місто вільно говорило декількома мовами – українською, польською, німецькою, ідиш). Головний герой роману – Клим Кошовий, який вимушений поїхати з Києва у Львів із-за переслідувань за політичними мотивами. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство — чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху — зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович…
Закінчення роману явно свідчить про те, що “продовження буде далі”, а як інакше, якщо це тільки перший роман зі львівської ретросерії?

Читай з нами. Читай більше нас. (Відеоогляди сучасної літератури)