ЗНО-2020: скільки коштуватиме пробне тестування

ЗНО-2020: скільки коштуватиме пробне тестуванняЗНО-2020: скільки коштуватиме пробне тестування [Електронний ресурс].– Електрон. дані .- Режим доступа: https://tsn.ua/ukrayina/zno-2020-v-ucoyao-oprilyudnili-grafik-probnogo-testuvannya-ta-yogo-vartist . – Назва з титул. екрана . – Мова укр.

В залежності від регіону, де в Україні хочуть запровадити обов’язкове ЗНО з іноземної мови для будь-якої магістратури В Україні хочуть запровадити обов’язкове ЗНО з іноземної мови для будь-якої магістратуривступник складатиме іспит, вартість одного тестування під час пробної сесії ЗНО коливатиметься в діапазоні від 138 до 150 гривень. У 2020 році пробний тест відбуватиметься наприкінці березня. Реєстрація для участі триватиме три тижні.
Зокрема, найдорожче пробне ЗНО буде у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Київській, Черкаській, Чернігівській, Львівській, Волинській і Рівненській областях та місті Києві. Там вступникам доведеться заплатити за нього 150 гривень. Найнижчою ціна на пробне тестування буде у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях – 138 гривень.
По 145 гривень заплатять українці на Миколаївщині, Херсонщині та в Криму, у Донецькій і Луганській областях – 144 гривні. В Івано-Франківській, Тернопільській і Чернівецькій і Закарпатській областях ціну встановили на рівні 142 гривні. У Полтавській, Сумській та Харківській областях – по 141 гривні.
В УЦОЯО наголошують, що пробний тест для абітурієнтів не є обов’язковим. Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 стартує третього січня і завершиться 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Безпосередньо саме пробне тестування відбудеться наприкінці березня: з української мови та літератури – 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.
Нагадаємо, міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що ЗНО з математики стане обов’язковим ЗНО з математики стане обов’язковимзовнішнє незалежне оцінювання з математики стане обов’язковим від 2021 року. Воно буде дворівневим. Його зроблять обов’язковим через проблеми з математичними знаннями в учнів.