Вступні іспити і творчі конкурси до вищих навчальних закладів

Мартинюк В. У МОН розповіли, як цього року у вишах проходитимуть вступні іспити та творчі конкурси [Електронний ресурс].- Електрон. дані .- Режим доступа: https://thebabel.com.ua/news/47778-u-minosviti-rozpovili-yak-cogo-roku-u-vishah-prohoditimut-vstupni-ispiti-ta-tvorchi-konkursi . – Назва з титул. екрана . – Мова укр.
Реєстрація на вступні іспити і творчі конкурси у вишах має розпочатися не пізніше ніж 24 липня.
Для вступників на бюджет їх проводитимуться у кілька потоків. У МОН пояснюють, що так зробили зробили, щоб абітурієнти мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань.
Загалом вступні іспити і творчі конкурси відбуватимуться для вступників на місця державного замовлення з 1 до 12 серпня, а на контракт трохи довше — з 1 до 22 серпня.
У Міносвіти наголошують, що під час реєстрації та складання цих іспитів заклади не мають права вимагати результатів зовнішнього незалежного оцінювання.
Для реєстрації на вступні іспити і творчі конкурси потрібно:
• заява;
• дві фотокартки;
• копія документа, що засвідчує особу;
• копія документа, що дає право на вступ за вступними іспитами.
Військкомати отримали вказівку надавати відстрочку вступникам на магістратуру. Випускників шкіл, яким виповнилося 18 і 19 років, можуть призвати лише за їхнім власним бажанням.