Вступна кампанія до закладів профосвіти продовжена

В Україні продовжили вступну кампанію до закладів профосвіти до 1 листопада [Електронний ресурс].- Електрон. дані .- Режим доступа: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3083547 . – Назва з титул. екрана . – Мова укр.
Заклади професійної освіти зможуть приймати документи і зараховувати вступників до 1 листопада.
Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.
Зазначається, що лист із рекомендацією продовжити терміни вступу розіслали обласним управлінням освіти і науки.
“Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти”, — заявив заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко.
У МОН назвали однією із новацій цьогорічної кампанії те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно.
“А далі, визначившись із закладом і професією, подавати оригінали”, — наголосили у пресслужбі міністерства.
Водночас навчатися у профтехзакладах можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах.
За даними відомства, у 2020 році для безоплатного навчання за регіональним або державним замовленням у закладах профосвіти є 119 674 місць.