XXI Всеукраїнський форум “Українська книга на Одещині”

Всеукраїнський форум "Українська книга на Одещині"6-9 серпня 2020 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги та Української бібліотечної асоціації провели XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині».( http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=2727 ).
Цьогоріч форум «Українська книга на Одещині» став складовою XXIV Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля». Ключовими напрямами його роботи були: професійна та культурно-просвітницька програми – панельна дискусія з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, програма професійного спілкування для фахівців бібліотек «ОдесаБібліоСаміт», виїзне Свято української книги в смт Доброслав, а також широкий спектр заходів з популяризації книги і читання. Відбувся традиційний книжковий конкурс «Краща книга форуму «Українська книга на Одещині» – 2020».
В рамках ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» відбувся ОдесаБібліоСаміт учасницею, якого стала директор ОЮБ ім. В.В. Маяковського О.А.Чоловська. Через карантинні обмеження більшість заходів проведені в онлайн-режимі. Олена Анатоліївна виступила з відео презентацією про роботу ОЮБ під час карантину – « Бібліотека-книга, читач в умовах карантину». (https://mayakovka.od.ua/?p=9855 ).