Легенди одеського лиману

Дякуємо Легенди одеського лиману та ГО”Яскрава країна” за чудовий подарунок – брошури про серіал “”Легенди одеського лиману””!
Проєкт «Легенди одеського лиману» – це серія короткометражних анімаційних роликів (7 роликів до 5 хв. кожен), об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть.
Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України, сучасною авторською музикою на перетині фолку та електроніки та цікавою історією, яку озвучують популярні українські актори та музиканти.
Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримськотатарські воїни та селяни, польські шляхтичі. Пригоди головних героїв пов’язані з реальними історичними постатями, серед яких: шляхетська родина Бучацьких-Язловецьких, які володіли землями сучасної Одещини в XV столітті, козацький полковник Семен Палій, генерал армії УНР одесит Всеволод Змієнко, сучасні патріоти, одеські добровольці АТО, прикордонники. Пригоди героїв також пов’язані з абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману.
Цикл «Легенди одеського лиману» повністю доступний на YouTube каналі
Рекомендуємо до перегляду!
1-ша серія: https://youtu.be/KR6tJrVYJHg
2-га серія: https://youtu.be/hIGMKIvHS58
3-тя серія: https://youtu.be/JnGgEo9MCok
4-та серія: https://youtu.be/HR4Xp15z1_E
5-та серія: https://youtu.be/7_JOvMjSupM
6-та серія: https://youtu.be/_lqDmu0Aq48
7-ма серія: https://youtu.be/LOSRypHm1So