Бесіда-діалог «Жити за Основним Законом»

З нагоди Дня Конституції України регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України в Одеській області Яна Кузьмина провела для відвідувачів нашої бібліотеки бесіду-діалог «Жити за Основним Законом».
Регіональний представник Уповноваженого зазначила, що всесвіт живе за законами, а закони, за якими живе Україна, ґрунтуються на Основному Законі.
«Люди перебувають під дією законів фізики. Це і закон тяжіння, інерції та динаміки, дії та протидії. А наша держава і кожен її громадянин живе за законами, які ґрунтуються на Основному Законі – Конституції України. Прийняття Конституції стало відправною точкою на шляху до побудови сильної, демократичної, правової держави». – наголосила Яна Кузьмна.
Присутні переглянули відеоролик «Що таке Конституція», який ознайомив з історією ухвалення Основного Закону України. Після чого відбулося обговорення базових прав людини і громадянина, які закріплені в Конституції. Відвідувачі розповіли про своє розуміння прав та способу їх реалізації й поділились інформацією про те, якими саме правами користуються у повсякденному житті. Також було розглянуто способи захисту конституційних прав, компетенція та повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту конституційних прав.
Наприкінці бесіди-діалогу відвідувачі пройшли тест на знання Основного Закону.


З Днем Конституції України