Творча зустріч з Володимиром Рутківським

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства, і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.
До цього свята було організовано зустріч учнів Одеського ліцею № 9 та школи «Майбуття» з письменником Одещини В.Г.Рутківським. «Джури козака Швайки», «Гості на мітлі», «Ганнуся», «Сині води», «Сторожова застава», «Потерчата»… Ці та інші геніальні твори сучасного дитячого письменника на дорослі теми зрозумілою мовою захоплюють молодь з перших сторінок. А коли бачиш улюблених героїв на екрані кінотеатру – емоції переповнюють дитячі серця. Як підсумок – безліч питань зацікавленої молоді, посмішка щастя на обличчі учнів та автора!
Крім цього, учні ознайомилися з електронним бібліографічним оглядом “Володимир Рутківський – творець іншої реальності”, підготовленим співробітниками нашої бібліотеки.

 

Фільм присвячений творчій діяльності видатного письменника, поета, публіциста Володимира Рутківського

Бібліографічний нарис “Вірний джура української літератури”