З 10 червня працюємо за звичайним графіком

 

Шановні користувачі!

З 10 червня бібліотека працюємо для відвідувачів за звичайним графіком: пн-чт – 10.00 до 18.00; сб., нд – 10.00 до 17.00.

Обслуговування відвідувачів буде здійснюватися за наступними правилами:

– Відвідувачі допускаються до приміщення бібліотеки виключно у захисних масках та після обробки рук антисептиком.
– До приміщення бібліотеки не допускаються відвідувачі, які мають ознаки ГРВІ  (кашель, чхання, нежить та ін.).
– В приміщенні бібліотеки відвідувачі мають знаходитись один від одного на соціальній дистанції – 1,5 метри.
– При проведенні заходів у читальному залі бібліотеки допускається кількість відвідувачів із розрахунку – 1 особа на 5 кв. м, включаючи бібліотекаря, що обслуговує.
– Під час карантину радимо користуватись власною комп’ютерною технікою.
– Санітарне провітрювання приміщень здійснюється по 15 хв. в кінці кожної години.
– Для повернення книг користувачі бібліотеки мають вкласти їх в одноразовий пакет. Після проходження обсервації книги будуть повернені на полиці.

Бібліотека забезпечує відвідувачів засобами дезінфекції з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Роботу бібліотеки організовано відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров’я України №36 від 06.06.2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Постанови Міністерства охорони здоров’я України №16 від 09 травня 2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та наказу департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації №68 від 05.06.2020р.

Будьмо здорові!