Вітаємо з Днем молоді усіх молодих і завзятих!

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Юність і молодість – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

У цьому році, 28 червня, Україна відсвяткує 62-й День молоді. У цього свята немає фіксованої дати, тому він щорічно відзначається в останню неділю червня. Свято співпало із Днем Конституції України.

Дата виникнення свята – 7 лютого 1958 року. Традиція відзначати день юності в останню неділю червня збереглася і до наших днів.

У незалежній Україні День молоді почали відзначати 22 червня 1994 року, коли перший президент Л. М. Кравчук підписав Указ № 323/94 «Про День молоді» «на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

Будуйте плани і виконуйте задумане, всупереч усім труднощам! Мрійте і дійте! Будьте щасливі!