В рамках Національного тижня читання поезії, ініційованого Українським інститутом книги 22 та 23 березня відбулася зустріч з молодим українським поетом-неофутуристом з Одеси – Юрієм Юрченком. Наші читачі та учні ліцею №78 та №72 познайомились зі збіркою віршів «Пташина нація», що присвячена людям, які постраждали від російської та радянської агресії. Птахи — це символ свободи та боротьби за свої права, але зараз це також символ життя далеко від дому та боротьби з такою довгою зимою.
Книжка вже чекає на вас!
![](https://mayakovka.od.ua/wp-content/uploads/2024/03/433995772_735492725374790_2607162852176987445_n-1024x683.jpg)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |